ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипниковий вузол UCF 209 BBC-R (Латвия)

Наявність:
В наявності
Ціна :
450,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Стан: Новий

Опис товару

Підшипниковий вузол UCF 209 від виробника ВВС – латвійський бренд підшипникової продукції, яка вже зарекомендувала себе як постачальник якісного товару за оптимальними цінами.

Корпуси підшипників, які є механічно оброблену виливок з чавуну, є частиною про вузлів підшипників. Дані вузли встановлюються у всіх типах корпусних підшипників зі стопорним гвинтом. Кріпильні отвори в корпусах типу F209 розташовані паралельно до осі валу. Прямокутні корпуси типу F 209 мають чотири отвори кріплення. Всі корпуси виготовлені з модифікованого сірого чавуну та оснащені клапаном подачі мастила, тим самим необхідно звернути особливу увагу на правильне розташування канавки мастила та отвори на змонтованому підшипнику. Корпуси підшипників обладнані корпусними підшипниками UC209. Корпуси підшипників використовуються в машинах, сільському господарстві, будівництві, гірничодобувній, текстильній, деревообробній та харчовій промисловості. Корпус F-209 (F209, F 209) серія фланцем виготовлений із чавуну.
Підшипник UC-209 радіальний сферичний кульковий (самоцентрується) встановлений в корпусі.
Динамічна вантажопідйомність підшипникового вузла UCF209 (Н)
Динамічна С 24360
Статична С0 17710
Клас допуску ISO P0.

Ціну на товар можна дізнатися написавши нам на пошту або зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата