ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Подшипниковый узел LSFR 308-TBT.H.T Zn (LSFR308) для Amazone FKL

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 600,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Бренд: FKL
Марка борони: Amazone
Група запчастин: Зчеплення рам
Тип: Дискова борона
Стан: Нові
Країна виробник: Сербія
Внутренний диаметр подшипника (d): 40
Ширина корпуса/фланца (В1): 51,4
Общая длина (L): 130
Расстояние между центрами отверстий (J): 101,5
Вес: 2,4
Размер отверстия на фланце: М12
Тип корпуса: FR

Опис товару

Подшипниковый узел LSFR 308-TBT.H.T Zn (LSFR308) для Amazone FKL

Подшипниковый узел UCFDI308 2MSC - улучшенный аналог LSFR 308-TBT.H.T Zn (LSFR308) (аналог CE 066, CE066 AMAZONE), применяется для тяжелых дисковых борон и катков Amazone, для очень тяжелых условий работы.

Внутренний диаметр подшипника (d) – 40, ширина корпуса/фланца (В1) — 51,4, общая длина (L) – 130, расстояние между центрами отверстий (J) — 101,5, вес — 2,4, размер отверстия на фланце — М12. Тип корпуса — FR.

Обозначения аналогов: CE066 Amazone, 00240028 Horsch, TCJ40 INA, UCFE308A02X3 SNR, UCFE308A05AGR SNR.

Также возможна отсрочка платежа и спеццена, дополнительная скидка. Решается индивидуально.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата