ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник UCP 314 BBC-R

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 197,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Бренд: BBC-R
Країна виробник: Латвия
Комплектуючі: корпус підшипника
Вид: кулькові
Тип: корпусні підшипники
Виробник: BBC-R
Країна виробник: Латвія

Опис товару

Підшипник UCP 314 BBC-R

Корпуси підшипників, які є механічно оброблену виливок з чавуну.

Дані вузли встановлюються у всіх типах корпусних підшипників зі стопорним гвинтом. Корпуси типу P314 має вигляд арки, кріпильні отвори знаходяться по краях корпусу. Всі корпуси P 314 виготовлені з модифікованого сірого чавуну та оснащені клапаном подачі мастила, тим самим необхідно звернути особливу увагу на правильне розташування мастильної канавки та отвори на змонтованому підшипнику. Корпуси підшипників обладнані корпусними підшипниками типу UC314. Корпуси підшипників використовуються в машинах, сільському господарстві, будівництві, гірничодобувній, текстильній, деревообробній та харчовій промисловості.

Производитель   BBC-R
Страна производитель Латвия
Вес 11.9 кг
Габаритные размеры
Внутренний диаметр 70 мм
Пользовательские характеристики
аналог UCP314
Высота до центра оси вращения 95 мм
Высота изделия 187 мм
Длина корпуса 360 мм
Длина крепежного отверстия 40 мм
Размер крепежного отверстия 27 мм
Расстояние межцентровое для крепления 280 мм
Ширина корпуса 90 мм

 

Для более детальной информации воспользуйтесь контактами на сайте. Наши менеджеры подберуть подшипник по всем необходимым параметрам. А так же уточняйте аналоги у наших менеджеров.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата