ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 2007111 (32011 P6) - BBC-R

Наявність:
В наявності
Ціна :
280,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Бренд: BBC-R
Країна виробник: Латвия
Тип: конічні підшипники
Вид: роликові
Виробник: BBC-R
Країна виробник: Латвія

Опис товару

Підшипник 2007111 (32011 P6) - BBC-R

Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються циліндровим роликовим, але здатні сприймати одночасно діючі радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекосу валу. Якщо у вузлі, в якому встановлюються підшипники, навантаження діють у двох напрямках, то в даний вузол потрібно одночасно встановлювати дзеркально два однорядні конічні підшипники (однієї серії), а щоб забезпечити необхідний зазор між підшипниками встановлюється дистанційне кільце.

розміри:

внутрішній діаметр d = 55мм.
зовнішній діаметр D = 90мм.
ширина B = 23мм.
вага 0,541 кг.

Для отримання більш детальної інформації скористайтесь контактами на сайті. Наші менеджери підберуть підшипник за всіма необхідними параметрами. А також уточнюйте аналоги у наших менеджерів.

 

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата