ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипниковий вузол ступиці Agri Hub BAA-0004 KOCKERLING (910974) Китай

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 200,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Бренд: BBC-R
Країна виробник: Латвия
Стан: Новий
Країна виробник: Китай
Виробник: Kockerling

Опис товару

Застосування: використовуються на дискових боронах, культиваторах, розпушувачах і плугах на техніці GASPARDO (каталожний номер F06160015), KOCKERLING (номер 910974), FARMET (номер m11308), BE0R0000000000000, BEDNAR

Аналоги: SKF BAA-0004 (BAA 0004), SKF AGHU2898X4E-DSCS, FKL IL2-117-M22, Maschio F06160015, ХАРП (HARP) ГОСТ 8395.ТД.5.04. - 4M 12-S01, PFI PHA 0004.

Переваги: ​​великий ресурс експлуатації (наша компанія надає гарантію. Гарантія — 2 роки); не вимагає мастила у процесі експлуатації; працює з будь-якими дисками; захищений від води, пилу, бруду, соломи, каміння. Конструкція корпусу зі спеціальним виїмкою запобігає намотування трави та рослинних залишків на диск. Вузол BAA-0004 легко та швидко монтується, не потребує обслуговування та розрахований на обробку до 100 000 гектар (за нормальних умов експлуатації).

Застосування: для дискових борін. На культиватори GASPARDO, KOCKERLING та ін.

 

Розміри:

Внутрішній діаметр (діаметр валу): 30 мм
Середній діаметр (діаметр за монтажними отворами): 98 мм
Зовнішній діаметр D: 117 мм
Висота без фланця, В1: 60 мм
Висота з фланцем, В1: 102 мм
Діаметр диска: до 610 мм
Кількість монтажних отворів: 4
Різьблення монтажних отворів: M12х1,5
Фланець з різьбленням під болт: є, різьблення – M22х1,5
Матеріал: сталь
Вага: 2,2 кг

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата