ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 6207 2RS P6 BBC-R

Наявність:
В наявності
Ціна :
86,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Тип: підшипники кочення
Вид: кулькові
Виробник: BBC-R
Країна виробник: Латвія

Опис товару

Підшипник 6207 2RS P6 BBC-R

ВИРОБНИК: BBC-R

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=35 мм
Зовнішній діаметр D=72 мм
Ширина B=17 мм
Вага - 0,3 кг

АНАЛОГИ:

6207 2RSН SKF, 180207 ГОСТ, 6207 2RS1 SKF, 180207 (6207 2RS) CT, 180207 (6207-2RSR) KINEX, 6207 DDUCM NSK, 6207 2RSR FAG, 6207-C-2HRS FAG, 6207 2RS TIMKEN

ОПИС: 

Кульковий однорядний закритий з двох сторін гумовими ущільненнями

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Комбайни зернозбиральні Claas Commandor, Dominator, Medion, Mega, Mega II, Fortschritt E512, Massey Ferguson, New Holland CR, CX, TR, комбайни кормозбиральні Claas Jaguar, New Holland FX, прес-підбирачі Claas Markant, Quadrant, Rollant, трактор New Holland, центральні опорні вали, електричні та насосні двигуни.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата