ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 53610 (22310 CCW33) KINEX

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 510,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Тип: сферичні підшипники
Вид: роликові
Виробник: KINEX
Країна виробник: Словаччина

Опис товару

Підшипник 53610 (22310 CCW33) KINEX

ВИРОБНИК: KINEX

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=50 мм
Зовнішній діаметр D=110 мм
Ширина B=40 мм
Вага - 1,85 кг

АНАЛОГИ:

22310 E SKF, 22310 CCW33 P6 BBC-R, 53610 ГОСТ, 53610 H (22310 CW33) CT, 53610 (22310 CW33) NTE, 22310 EW33J NF ZKL, 22310 EAE4 NSK, 22310 RHRW33 KOYO, 22310 E1 FAG

ОПИС: 

Радіально-упорний дворядний роликовий підшипник

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Вважається одним з найбільш популярних і широко застосовуваних у трансмісіях сільськогосподарської, автомобільної техніки, тракторах, екскаваторах, а також у перетворювачах і електродвигунах великої потужності, переробному обладнанні.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата