ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 22244 E1 (22244-BE-XL) FAG

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Вид: роликові
Тип: сферичні підшипники
Виробник: FAG
Країна виробник: Німеччина

Опис товару

Підшипник 22244 E1 (22244-BE-XL) FAG

ТОВАР: 22244 CC/W33 SKF

ВИРОБНИК: FAG

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=220 мм
Зовнішній діаметр D=400 мм
Ширина B=108 мм
Вага - 59 кг

АНАЛОГИ:

22244 CCW33 SKF, 22244 CCW33 P6 BBC-R, 53544 ГОСТ, 3544 H (22244 CA/W33) CT, 3544 (22244 MBW33) NTE, 3544 (22244 CAW33) KINEX

ОПИС: 

Радіально-упорний дворядний роликовий підшипник

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Призначений для роботи з компенсацією осьових перекосів внутрішнього кільця щодо зовнішнього в межах 1,5 - 2 градусів. Призначені для роботи в умовах важких радіальних навантажень, а також важких осьових навантажень в обох напрямках.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата