ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 22230 EW33J ZKL

Наявність:
В наявності
Ціна :
Договірна
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Вид: роликові
Тип: сферичні підшипники
Виробник: ZKL
Країна виробник: Чехія

Опис товару

Підшипник 22230 EW33J ZKL

ТОВАР: 22230 CC/W33 SKF

ВИРОБНИК: ZKL

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=150 мм
Зовнішній діаметр D=270 мм
Ширина B=73 мм
Вага - 18 кг

АНАЛОГИ:

22230 CCW33 SKF, 22230 CCW33 P6 BBC-R, 53530 ГОСТ, 3530 (22230 MBW33) CT, 3530 (22230 MBW33) NTE, 3530 (22230 CAW33) KINEX, 22230 CDE4 NSK, 22230 RHRW33 KOYO, 22230 E1A-XL-M FAG, 22230 E1 FAG

ОПИС: 

Радіально-упорний дворядний роликовий підшипник

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Широко застосовується в трансмісіях сільськогосподарської, автомобільної техніки, тракторах, екскаваторах, а також у перетворювачах і електродвигунах великої потужності, переробному обладнанні.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата