ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 22226 E1-XL FAG

Наявність:
В наявності
Ціна :
16 677,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Виробник: FAG
Країна виробник: Німеччина
Вид: роликові
Тип: сферичні підшипники

Опис товару

Підшипник 22226 E1-XL FAG

ВИРОБНИК: FAG

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=130 мм
Зовнішній діаметр D=230 мм
Ширина B=64 мм
Вага - 11,5 кг

АНАЛОГИ:

22226 E SKF, 22226 CCW33 P6 BBC-R, 53526 ГОСТ, 3526 H (22226 CA/W33) CT, 3526 (22226 MBW33) NTE, 3526 (22226 CAW33) KINEX, 22226 EW33J ZKL, 22226 EAE4 NSK, 22226 RHRW33 KOYO, 22226 E1A M FAG

ОПИС: 

Радіально-упорний дворядний роликовий підшипник

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Основне і допоміжне обладнання гірничо-збагачувальних комбінатів, вантажопідіймальне устаткування і навантажувальна техніка, енергетика, сільськогосподарські машини і переробне обладнання, ескаватори.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата