ТОВ Алекста Продаж підшипників для сільгосптехніки.

Підшипник 22208 EW33J ZKL

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 383,00 грн./шт
Кількість:
  

Телефони:
Готові якісні рішення від європейських брендів.
Характеристики товару:
Тип: сферичні підшипники
Вид: роликові
Виробник: ZKL
Країна виробник: Чехія

Опис товару

Підшипник 22208 EW33J ZKL

ВИРОБНИК: SKF (Швеція)

РОЗМІРИ:

Внутрішній діаметр d=35 мм
Зовнішній діаметр D=72 мм
Ширина B=23 мм
Вага - 0,44 кг

АНАЛОГИ:

22208 E SKF, 22208 CCW33 P6 BBC-R, 53508 ГОСТ, 3508 (22208 CAW33) CT, 53508 (22208 CW33) NTE, 3508 (22208 CAW33) KINEX, 22208 EAE4 NSK, 22208 RHRW33 KOYO, 22208 E1 FAG

ОПИС: 

Радіально-упорний дворядний роликовий підшипник

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Вважається одним з найбільш популярних і широко застосовуваних у трансмісіях сільськогосподарської, автомобільної техніки, тракторах, екскаваторах, а також у перетворювачах і електродвигунах великої потужності, переробному обладнанні.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Нова Пошта (відділення)
  • Нова Пошта(кур'єр)
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Нічний Експрес
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладений платіж
  • Передоплата